Magnetický držiak na telefón do auta

 

Magnetický držiak na telefón do auta

Magnetický držiak na telefón do auta vám zaručí jednoduché prepínanie pesničiek,sledovanie GPS, ľahké sledovanie upozornení pri čom nespustíte oči z cesty. Váš mobil si našiel svoje miesto vo vašom aute a to priamo na palubnej doske. Ak nemáte centrálny počítač, za použitia magnetického držiaka ho získate. Magnetická sila je dostatočne veľká aj na udržanie tých najťažších mobilov pri najostrejších zákrutách.

8 €Anestetický krém

Magnetický držiak na telefón do auta

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Magnetický držiak sa nalepí na palubnú dosku auta odlepením silnej lepiacej pásky. Následne sa prilepí na vami požadované miesto, kde budete mať najlepší výhľad.

Kovový krúžok je potrebné pripevniť na telefón, aby ho magnet prichytil na palubnú dosku auta. Kovový krúžok sa prilepí stiahnutím fólie. Je už na vás či ho pripevníte na kryt telefónu(1), priamo na telefón(2), alebo na telefón pod kryt (3) ako to odporúčame my. Takto je krúžok neviditeľný, zachováva si svoje feromagnetické vlastnosti a je zabezpečené, že sa neodlepí.

Poštovné zdarma

POŠTOVNÉ ZDARMA
Držiak odosliem do 24 hodín prvou triedou zadarmo. Po odoslaní dostanete SMS s kódom, za pomoci ktorého môžete sledovať vašu zásielku.

Pre objednanie ma kontaktujte SMS (0951 305 118) alebo emailom (jenny.jang2523@hotmail.com) a pošlite mi vašu adresu a meno. Alebo vyplňte formulár s vašou adresou a menom a prípadnou otázkou k produktu.

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]