Krém na tetovanie Dermacain 50g

KRÉM NA TETOVANIE BEZ BOLESTI

Umŕtvujúci krem TKTX krém tattoo dermacain anesteticky krem

Prináša úľavu od bolesti pre citlivých zákazníkov pri tetovaní, estetickej medicíne alebo kozmetických úkonoch. Náš krém na tetovanie má najväčší obsah Lidokaínu 15,6% (anestetickej látky) na trhu. Vyrobené v Južnej Kórei.

Pokiaľ sa bojíte bolesti pri tetovaní, alebo chcete spríjemniť svojmu zákazníkovi jeho prvé tetovanie skúste Dermacain krém na tetovanie a odstráňte bolesť. Krása už nemusí bolieť..

 

 

Anestetický krém TKTX Dermacain znecitlivujúci krém na tetovanie

Použitie krému na tetovanie:

Na znecitlivenie pokožky naniesť 30 -40 min pred zákrokom. Anestetický efekt pretrváva niečo cez 2 hodiny. Nespôsobuje opuch či zmeny zafarbenia v danej oblasti.

Zloženie:

1g krému obsahuje 156mg lidokaínu a 1,5mg Metylparabénu
Pomocné látky: Glyceryl Monostearate, Isopropyl Myristate, Carbomer, Propylene Glycol, Puri ed aqua, Steryl alcohol, Etanol, Polyoxyl 40 Hydrogenated Caster oil

Náš krém obsahuje najväčší podiel účinnej anestetickej látky na trhu.

Načo je dobrý krém na tetovanie

Umŕtvovací krém

Kliknite tu pre viac info

Krem na tetovaniePoštovné zdarma

Každý umŕtvujúci krém odosielame balíčkom čo najskôr (keď je to možné, ešte v deň objednania). Poštovné na Zásielkovňu alebo Poštou máte zadarmo. Zaplatiť môžte kartou alebo na dobierku pri prevzatí. Snažíme sa doručiť váš anestetický krém na tetovanie už zajtra.Anestetický krém TKTX Dermacain znecitlivujúci krém na tetovanie

Zasíláme i do Čech za 890 Kč + Poštovné na dobírku Zdarma

Kontaktujte nás cez SMS na: 0902 877 942