Anestetický krém Dermacain 30g

KRÉM PROTI BOLESTI

Umŕtvujúci krem TKTX krém tattoo dermacain anesteticky krem

Prináša úľavu od bolesti pre citlivých zákazníkov pri tetovaní, estetickej medicíne alebo kozmetických úkonoch. Náš anestetický krém má najväčší obsah Lidokaínu 15,6% (látky proti bolesti) na trhu. Vyrobené v Južnej Kórei.

Pokiaľ sa bojíte bolesti pri tetovaní, alebo chcete spríjemniť svojmu zákazníkovi jeho prvé tetovanie skúste Dermacain krém na tetovanie a odstráňte bolesť. Krása už nemusí bolieť..

Anestetický krém TKTX Dermacain znecitlivujúci krém na tetovanie

Použitie anestetického krému

Na znecitlivenie pokožky naniesť anestetický krém 30-40 min pred zákrokom. Anestetický efekt pretrváva niečo cez 2 hodiny. Nespôsobuje opuch či zmeny zafarbenia v danej oblasti.

Zloženie:

1g krému obsahuje 156mg lidokaínu a 1,5mg Metylparabénu
Pomocné látky: Glyceryl Monostearate, Isopropyl Myristate, Carbomer, Propylene Glycol, Puri ed aqua, Steryl alcohol, Etanol, Polyoxyl 40 Hydrogenated Caster oil

Náš krém obsahuje najväčší podiel účinnej anestetickej látky na trhu.

Načo je dobrý anestetický krém

 

Umŕtvovací krém

 

Anestetický krém

Každý umŕtvujúci krém odosielame balíčkom čo najskôr (keď je to možné, ešte v deň objednania). Poštovné na Zásielkovňu alebo Poštou máte zadarmo. Zaplatiť môžte kartou alebo na dobierku pri prevzatí. Snažíme sa doručiť váš anestetický krém na tetovanie už zajtra.

Anestetický krém TKTX Dermacain znecitlivujúci krém na tetovanie

Zasíláme i do Čech za 590 Kč + Poštovné na dobírku Zdarma

Kontaktujte nás cez SMS na: 0902 877 942